911 červená pilulka
Emergency Pill
911 aneb červená pilulka 11. září 2001
Pusťme se tedy do zkoumání bez předsudků a s duší toužící po pravdě.
Ludovít Štúr

obsah

Budova 7 - Shrnutí

Výzva konspiračním teoretikům oficiální linie

Budova 7 - Shrnutí

Shrňme nejpodstatnější fakta ukazující na záměrnou demolici WTC 7 a nedostatky oficiálního podání.

  • Náhlý, hladký a symetrický kolaps rychlostí volného pádu (vyžadující náhlé a simultánní odstranění statických podpěr na celém patře a to pro několik pater po sobě).
  • Historicky bezprecedentní totální kolaps výškové budovy s ocelovou kostrou v důsledku požárů na několika málo patrech byl očekáván a informovalo se o něm předem!
  • (Ignorovaná) svědectví o explozích v budově.
  • Přes urputnou snahu se zastáncům oficiální konspirační teorie nepodařilo věrohodně vysvětlit pád budovy jako pouhý důsledek požáru nebo přirozených příčin. Jejich nejlepší, po sedmi (či více) letech dosažené „řešení“ je rozporuplné, vyvrácené už prostými a zřetelnými fakty, o to důkladněji pak jednoduchými i pokročilými analýzami.

Výzva konspiračním teoretikům oficiální linie

  • Předveďte jakoukoli reálnou situaci, kdy hladký a symetrický volný pád (dříve zcela zdravé) ocelové konstrukce nastane po poruše v jednom místě! resp. působením jakékoli neřízené příčiny (požár).
  • Předveďte, jak lze sulfidizovat ocel a ztenčit ocelové nosníky na ostří žiletky účinkem požáru. (Dosavadní známé experimenty byly neúspěšné, i teoreticky je to sotva představitelné, ale víme, že se vynasnažíte.)
  • Vysvětlete slova odcházejících záchranářů a policistů na videozáběrech o tom, že budova má být odpálena (např. "This building is about to blow up."), těsně před jejím zřícením!
  • Předveďte, jak lze jakýmkoli „přirozeným“ způsobem vytvořit (zřetelný a kompaktní) pyroklastický mrak, který po kolapsu budovy vystoupá do výšky větší než 1 km.

wtc7_-_mrak_cr

Pyroklastický mrak krátce po zřícení WTC 7.


Larry Silverstein: Nová budova 7 plánována už od r. 2000

Vlastník a někdejší stavitel budovy WTC 7, tedy nejmladší, nejmodernější (a nájemníky dlouhodobě plně obsazené) budovy celého komplexu, realitní magnát Larry Silversteen, začal s architekty plánovat novou podobu budovy WTC 7 v dubnu 2000! Jak podrobně vysvětluje ve své přednášce v Izraeli zde (o plánování nové budovy od cca 57. minuty).


Zničená akta finančních kauz. Vyšetřování ukončeno.

Ve WTC 7 byla rovněž uchovávána dokumentace největších probíhajících finančních vyšetřování (podvodů obrovských rozměrů typu Enron aj.) Následkem zřícení byla veškerá tato dokumentace zničena. Veškerá vyšetřování proto musela být zastavena.

Pozn.: Podobnost se zničením účetních záznamů v Pentagonu, k němuž se dostaneme později, je pochopitelně čistě náhodná.


Videoshrnutí Architektů a inženýrů ohledně WTC7 (15 min)

Pokud nenaskočí české titulky, zapněte si je manuálně.

https://youtu.be/_nyogTsrsgI
navigace k dalsim kapitolam
Pro vkládání komentářů je třeba se přihlásit.
© L.P.