911 červená pilulka
Emergency Pill
911 aneb červená pilulka 11. září 2001
11. září 2001 bylo nejen největší a zároveň nejméně vyšetřovanou vraždou v americké historii, ale jde zřejmě také o největší hoax, s extrémně osudnými následky pro celou lidskou civilizaci.
Peter Dale Scott, bývalý diplomat a professor Berkeleyské univerzity

obsah

Modrá pilulka

Vždyť TOHLE BY SE PŘECE NEUTAJILO! Rozhodně ne dnes!

Modrá pilulka 11. září

Zde s dovolením špetka nadsázky...

Základní doporučení:
  • SLEDUJTE výhradně mediální mainstream.
  • VYHÝBEJTE se tzv. „alternativním“ zpravodajským portálům. Pokud nevíte, jak je poznat a jak moc jsou pro Vás nebezpečné, máme pro Vás skvělou zprávu: Ministerstvo vnitra zřídilio v rámci svého Protiteroristického centra tzv. „odbor pravdy“, který m.j. sestavuje seznam nedůvěryhodných zdrojů a kde Vám rádi poradí, které informace jsou pravdivé a které lživé. Hlavní kritérium se zdá být celkem jednoduché: Pravda je to, co říkají oficiální představitelé a hlavní média (v prvé řadě ta státem vlastněná) naše a našich spojenců. Lež je to ostatní, pokud se to se zmíněnými zprávami nekryje.
  • IMPREGNUJTE SE filmy jako World Trade Center – Anatomy of the Collapse a knihami jako 9/11 Myths (Popular Mechanics)
  • DEJTE NA ODBORNÍKY, kterým je vše dávno jasné. Těmi správnými jsou právě Ti, kteří se objevují v hlavních médiích. Jsou to zejména lidé ze skeptického hnutí. U nás prof. Wald, arch. Boudník (byl u toho!) aj.
  • GOOGLUJTE „9/11 DEBUNKING“, abyste odhalili bláhovost konspiračních hypotéz, které „nemůžou obstát před fakty“.
  • Pokud Vás při tom přemůže „houšť protiřečících si stanovisek a informací“, s úlevou se vraťte zpátky k „důvěryhodným autoritám“ – tedy médiím hlavního proudu a jejich odborníkům. Vždyť celá věc je tak složitá, že jí sami ani nemůžete rozumnět!
  • Přečtěte si také pár článků o podivné psychologii konspiračních teoretiků. O jejich samolibém pocitu výlučnosti, paranoidních sklonech atd.
bluetabs television_head_let_us_think_for_you pstros orwell-future

Pokud byste se ani tak nezbavili svých pochybností, apelujeme na Vás: Rozhodně neoohrožujte svou kariéru ani pověst mezi známými tím, že byste si jakkoli zadali s těmi, kdo ohledně 11. září tzv. hledají pravdu! Je to směšné. Pokud by k útokům došlo jinak, než se oficiálně tvrdí, TAK BY SE TO PŘECE NEUTAJILO (rozhodně ne dnes!) a dávno byste se to z hlavních médií dověděli!

Děkujeme, že zůstáváte rozumní, nanejvýš „skepticky“ váháte, což rozvážnému člověku sluší (víte přece moc dobře, co dokážou média!), ale NIKDY se neobíráte věcí tak vážně (nestojí za to dávat do toho energii! proč byste to proboha dělali!), že byste se mohli dostat „na druhou stranu“. Nejste přece fanatici. A je třeba být ostražitý proti dezinformacím.

Vždyť vylhané záminky k válkám a omezování svobod jsou záležitostí dávné temné historie lidstva. V našem dnešním prostředí demokracie a nezávislého tisku (s jeho investigativními novináři) je něco takového nemožné! Ostatně, jak byste k tomu přišli, kdybyste si měli všechny mediální zprávy pracně ověřovat. Zvláště zde by to bylo nepraktické a nekonstruktivní. Komu byste tím pomohli?! Navíc máte svých starostí dost.

Pro jistotu ještě stručné (5 minut) připomenutí, JAK TO s 11. zářím 2001 DOOPRAVDY BYLO: https://youtu.be/dIdJuAtGU54

„Poležet si je lepší nežli ploužení. Vědět houby lepší nežli soužení.“ J. Noha (Popelka jde na ples)

Take it easy, man! - V pohodě!

hoepker_-_911_pohoda2

obeti1b obeti5b obeti2 obeti6 wtc_7

navigace k dalsim kapitolam
Pro vkládání komentářů je třeba se přihlásit.
© L.P.